İmza Metni

Aşağıdaki linke tıklayarak metni imzalayabilirsiniz.

http://www.gopetition.com/petitions/istanbul-sos-tr.html

Reklamlar

21 responses to “İmza Metni

 1. bu kadar güzel bir şehir nasıl böyle kolayca yitirilir. hiçmi doymaz insanlar hiçmi utanmazlar. yıkıp tükettiğimiz bu tarihi kentin bu eşşiz güzelliğin hiçmi sahibi yok. yazıklar olsun ıstanbula bu ihaneti yapan insan bozmalarına.ben antalya da oturuyorum ıstanbullu değilim ama bu kentin büyülü güzelliğini gördüm etkilendim kim etkilenmezki ıstanbuldan. gelin görünki yok etmeye çalışan kökten değiştirmeye bozguna meraklı bir toplulukta var ıstanbulda bunlara dur demek bu duygusuz anlayışsız zümreyi altetmek yoketmek bir boyun borcudur. lanet olsun hepsine.

 2. lanet olsun

 3. selam ben senay, gercekten super bir site, eger facebook veya twitter varsa eklemek isterim…

 4. …kaç göbek Istanbullu’yum bilmiyorum belki ama doğduğum kentte azınlık olduğum kesin…yazıktır..kültür başkenti (birkaç taneden biri) olması da örtemez çarpık yapılanmayı…desturun..hırsın sonu yok…Allah korkuları da yok…protestolar vb..çabalar faydasız..ne o dış destek gelecek de kentimi hizaya sokacak…iş onlara kaldı nerdeyse..utanç verici..kaçmak geliyor içimden..ama kanıma ddokunuyor..yakışmaz…başım yerde yürüyorum nafile…kadıköy sahilindeki heyula binanın aksi denize vurunca ..(ve daha niceleri…)..çaresizliğim isyanlımla örtüşüyor…beyler..99 daki gibi doğa yine mi intikamını alsın..desturun..destuur…dest….!

 5. İBRAHİM AYDIN

  bütün kamu kurumlarını ve halkı biliçlenmeye davet ediyorum bu tür varlıklar bir kere tahrip edildimi bir daha geri gelmez ve ülkemize gelen kültür turlarına rağbet kalmaz

 6. Unesco , İstanbul’u ‘Tehlikede olan Dünya Mirası ‘ listesine almak üzere:

  Due to the natural, cultural and socio-economic damages that are created by the implementation of urban projects in Istanbul, UNESCO is about to move the city into “The List of World Heritage in Danger”!

  Buna sebebiyet veren kentleşme projeleri ve riskleriyle ilgli yorumları duymak isterim.

  • Merhaba
   Toplantılar bölümünde duyurusunu görebileceğiniz bu akşamki etkinliğimize gelebilirsiniz. UNESCO kriterlerinin neleri gerektirdiğini ve nelerin yapılmadığı anlatılacak, tehlike arzeden bazı projelerin değerlendirmesini yapacağız.

 7. Yarınlara bırakabilecegimiz tek şey kültür m,rasımız ve doğal güzeliklerimiz. Onların korunması için tam destek veriyorum.

 8. Başka İSTANBUL yok…!!!

 9. Insanlar hirslari, bencillikleri güc ve para arzulari icin nasil bu kadar vahseti gerceklestirebliliyorlar. Istanbul gibi dünya medeniyetlerine ev sahipligi yapmis bir kenti geri getirilmeyecek sekilde degerlerinden tarihinden miras kültüründen yok etmek hangi akli basinda insanin izin verecegi bir olaydir anlamak mümkün degil. Buna bizim gibi duyarli insanlar izin vermemeli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s