İstanbul S.O.S. Atlas Okurlarıyla Buluşuyor

9-10 Ekim 2010 hafta sonu Atlas okurları için bir İstanbul şenliğine dönüşüyor.

9-10_Ekim_haftasonu programını indirmek için tıklayın

9 Ekim’de İstanbul’un geleceğini konuşacağız

Tüm Atlas okurları 9 Ekim Cumartesi günü saat 10:30’dan itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Oditoryumu’nda İstanbul S.O.S. ile buluşuyor. Bu buluşma Atlas okurları ile birlikte tüm İstanbul sevdalılarına açık. Bilgilenmek, yapılanları yakından takip etmek ve sorunlara çözümün bir parçası olmak için dört oturumda UNESCO ile yaşanan süreçte İstanbul’un tarihi alanları, İstanbul’un güncel ulaşım projeleri, İstanbul’u başka bir şeye “dönüştüren” yenileme projeleri, ve İstanbul’un geleceğini belirlemek konusunda çok büyük önem taşıyan Yönetim Planı oluşturulması ve uygulaması konuşulacak. Alanında uzman akademisyenler, sivil toplum kuruluşları ve Atlas Dergisi’nin İstanbul için S.O.S. vereceği oturumların programına buradan ulaşılabilir. Çağrı metni için tıklayın.

10 Ekim İstanbul’a sadakat gezisi

10 Ekim Pazar günü sokağa çıkıyoruz. İstanbul’un tarihi alanlarında yapılacak rehberli gezilerle, bir gün önce edindiğimiz bilgileri yerinde görüp tanıma fırsatı bulacağız. Bu gezilerde İstanbul’a biraz daha yakınlaştığınızı, onu biraz daha iyi tanımaya başladığınızı göreceksiniz. İstanbul S.O.S.’e başından bu yana büyük destek sağlamış gönüllü rehberlerimiz ve diğer S.O.S. üyeleri ile üç ayrı alanda yapacağımız gezilerde, Haliç kıyısında Son Irmak Orkestrası’nın nefis müziklerini dinleme fırsatı da bulacağız. Katılmak için başvurular istanbulasadakat@gmail.com adresine  atılmalıdır. Bilgi için tıklayın

9-10 Ekim hafta sonu programının ayrıntılarını www.istanbulsos.wordpress.com ve www.kesfetmekicinbak.com adreslerinden alabilirsiniz.

Reklamlar

One response to “İstanbul S.O.S. Atlas Okurlarıyla Buluşuyor

  1. Ali Yücel Erdoğdu

    süpper

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s